21 Ocak 2013

Sihirli eldivenlerim!

Bunlar benim dokunmatik eldivenlerim :) Yaklaşık 3 TL
Malum  artık neredeyse tüm telefonlar dokunmatik ekran. Telefonların dışında tabletler de... Soğuk havalarda da en büyük sıkıntı eldivensiz dolaşmak. Hele bir de telefona ihtiyaç varsa heh tamam. Tüm olumsuz koşullar hazır, o dokunmatik ekran size işkence gelir, eldiven çıkacak, mesaj yazılacak oldukça uzun iş. E bu whatsapplar, viberlar da susmak bilmiyor cevaplamadan olmaz  :) Bir de eldivene duyarlı dokunmatik ekranlar da yok değil ama elimizdekini çöpe atmak olmaz şimdi.

Mavi'nin 45 TL'lik eldivenleri
Akıllı girişimciler ona da çare bulmuş. Eldivenlerin parmak uçlarına karbon lifleri ekleyerek dokunmatik ekrana kullanışlı hale getirilmiş. Burada fiyatlar tahminizce ucuz tabi, piayasaya sürüleli de epey oldu. Ama Türkiye'de ki fiyatlarına bir göz atayım dedim. Her zamanki gibi önlerde koşuyoruz :) Mavi Jeans 45 TL'ye satıyor. 2 çeşidi var. Tchibo'da 26,95 TL ve tek çeşit görünüyor şimdilik. 

Tchibo'nun 26,95 TL'lik dokunmatik eldivenleri

Muji'nin fiyatını henüz öğrenemediğim dokunmatik eldivenleri

Muji'de olduğu bilgileri de var   ama internet sitelerinde fiyata rastlayamadım. Muji de pek uygun bir yer sayılmaz Mavi'de aşağı kalır yanı olacağını düşünmüyorum. Fırsat sitelerinde de 10 TL ile 20 TL arasında değişiyor fiyat.
Bir de bizim burdaki satıcılar dışında en büyük çeşitlilik Echo Design'da var sanırım ama oldukça pahalı. $38'dan başlayıp $88'e kadar çıkıyor fiyatları.
Ben tabii ki sınırsız  renk ve model seçeneği arasından 10 RMB'ye aldım :) yani yaklaşık 3 TL bile değil. Oldukça rahat, normal yünlülerle makinede yıkanabiliyor. Özel bir bakıma  ihtiyacı yok ve tüm modellere de uyum sağlıyor . 
Tavsiye ederim :)

Echo Design'ın çeşit yelpazesi :)


Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Doğu incisi, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena