04 Temmuz 2013

BUDO Yaşam' da ben de varım!


Bursa'da yaşarken mesai saatlerimizi birlikte geçirdiğimiz sevgili arkadaşım Yavuz BUDO'nun ve deniz uçağı Sea Bird'un kurumsal dergisi (Bursa Deniz Otobüsleri) Budo Yaşam'ın Temmuz sayısında Şangay ile ilgili yazıma yer verdi. Burada yeterince yer veriyorum elbet ama eski gazetecilik günlerimi anımsadım ve derginin bittiğini haber verdiğinde o günlerdeki gibi heyecan kapladı içimi. Kimi zaman kısacık bir satır kimi zaman tam sayfa haberlerin altında imzam çıktığında da pır pır olurdu kalbim. Ama bu seferki farklı imzam Burcu İNAL değil de Burcu ÖNALDI :)

Çok geçmedi aslında üzerinden o zamanların. Şimdi de burada yine yapabiliyorum bunu ama gazetecilik gerçekten bambaşka. Neyse demem o ki uzun zaman sonra yine bir yerlerde imzamı görmek beni mutlu etti. Ben de Yavuz arkadaşıma buradan teşekkür etmek istedim. 
Ayrıca derginin tamamı Sinerji İletişim grubunun elinden çıkmakta. 
Eğer özellikle Bursa'da yaşıyorsanız -ki bence başka şehirde de olsanız fark etmez- ve bir iletişim grubuna ihtiyacınız varsa kapısını çalmanızı öneririm. Zira kendisinin kalemi sağlam olmakla beraber görsel çizgisi derin ve bakış açısı da farklıdır. Bir de belki yazıyı okumak isteyenler olur diye pdfin linkini ekliyorum. Benim yazım sayfa 40'ta başlıyor ama bence baştan sona keyifle okunacak bir dergi olduğundan 40. sayfaya gelmek için acele etmeyin derim :)

Sevgiler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Doğu incisi, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena