06 Eylül 2013

Doğu İncisi 1 yaşında | 1. yıl çekilişi


Ben de sonunda 1 yaşına giriyorum :) Düşününce sanki yıllardır varmış gibi geliyor olsa da henüz 1 yıl oldu yazmaya başlayalı. Aslında yazmaya başlayalı 1 yıl oldu dersem kendime haksızlık etmiş olabilirim, çünkü 2003 yılından bu yana yazıyorum, zaman zaman ünlü bir medya grubu, zaman zaman yerel bir gazete, 
kimi zaman da dergilerde çeşitli konularda... 
Hatta dergilerde kültür yazılarım da devam etmekte. 

Ama bu kadar zaman sonra fark ettim ki en güzel olanı ve özgür hissettireni kendi mekanında yazmak. 
Bunun ne olduğunun önemi yok. İster gazete, ister dergi, ister blog ve isterse bir günlük olsun. İnsan kendini özgürce ifade edebiliyorsa nerede yazdığı önemli değil. Bu güzelliği yaşamaya başlayalı tam 1 yıl oldu. 
Ve bu yolculukta hepiniz yanımda oldunuz, kimi zaman ses verdiniz, kimi zaman sessizce izlediniz. 
Hayatın karmaşalarla dolu saatlerinde işlerinizi yetiştiremezken, bir tıklamayı bana çok görmediniz ve paradan kıymetli zamanınızı bana ayırdınız. 

Hepsi benim için çok önemli ve kıymetli. Her gün artan takipçi sayısını gördükçe Allah'ın bana verdiği yazma lütfuna şükrettim. Şükrettim ki yazıyorum ve bunun yanında bir de binlerce okuyan var. Siz yalnız zamanlarımda, yeni bir yaşama ve düzene alışırken yardımcı oldunuz bana. Tek başıma olmayı sevsem bile yalnızlığı ısrarla paylaştınız. Bir dokunuş kadar yakın oldunuz. 

Tabii ki tüm bunlar karşılığı olamayacak kadar değerli şeyler. Ama çok uzaklardan 3 kişiyi sevindirmek istedim. Yani bu çekilişle sadece 1 kişi değil 3 kişi hediye kazanacak. Gönül herkese vermek ister elbet ama sayı o kadar yüksek ki pek mümkün olacak gibi değil :) Hediye paketi daha önceki gibi sürpriz bir paket. Öncekinde neler vardı derseniz içimden geldiğinde sevdiğim beğendim bir çok şeyi eklemiştim. 
Kaç parça olduğunu da bilmiyorum. Araya Gezi Olayları girdiği için de detayları pek konuşamamıştık.   
O zaman gelelim detaylara; 

Öncelikle blog takipçisi olmanız ve Facebook sayfasını beğenmeniz tabii ki ilk koşul. Çünkü bu hediye paketi takipçilerden 3 şanslı için. Bunun dışında bir şartım yok ama blogunda duyuran ve Twitter'dan da link vererek duyuru yapanların şansına +1 eklenecek. Yorum kısmına linkleri ekleyebilirsiniz. Çekilişe son katılım tarihi 5 Ekim 2013. Türkiye sınırı yok :) her ülkeden katılım olabilir. Çünkü bu defa hediyeleri Çin'den ben göndereceğim kargo ile. Biraz gecikebilecek ama heyecanlı olur :)

Yorumlara lütfen iletişim (mail) adresinizi eklemeyi unutmayın. Hepinize bol şans. 
Sevgiler.

Not: Kargo şirketlerinin gitmediği bölgeler için yeni bir talihli belirlenecektir. Şanslı izleyici bulunduğu bölgede kargo şirketi yoksa olan bir bölgeye gönderim talebinde bulunabilir.

SONUÇ: Bu defa katılımcı sayısı yüksek olmadığından sonuca ulaşmak da zor olmadı. Sıdıka Akman ve Hasan Özbakan isimli takipçilerimi tebrik ediyorum. Sıdıka Akman beyaz kulaklığın sahibi olurken, Twitter'da duyurduğu için çekilişe iki kez katılma hakkı kazanan Hasan Özkaban ise mor ve kırmızı kulaklığın sahibi oldu. Açıkçası iyi şans diye buna denir. Tebrikler. Güle güle kullanın. Mail adresimden adreslerinizi bildirirseniz kargonuz en kısa sürede size ulaşacaktır.
Başka çekilişlerde buluşmak üzere.

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Doğu incisi, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena