14 Ekim 2013

Bir rimelden daha fazlası; Estee Lauder Double Wear


Epeydir yoğunum, gerçekten yazı girecek vaktim olmuyor. Merak eden mailler için çok teşekkür ederim. Her şey fazlasıyla yolunda :) Sadece yoğunluktan pek bir şey yapacak zamanım kalmıyor. Düşünün ki mutfakta yemek yapmaya bile vakit yok :)

Ama özledim de burayı, dedim uğramadan olmaz :) İlk aldığım günden bu yana 'Yazacağım' deyip beklettiğim kim bilir kaç yazıdan biri olacak bu. Hatta ben yazana kadar aldığım ürün bile bitecek neredeyse. Buraya geldiğimizden bu yana değişik makyaj ürünlerini deniyorum. Estee Lauder'ın Double Wear maskarası da bu ürünlerden biri oldu. Estee Lauder ile de bu vesile ile tanıştım. 
Maskara benim vazgeçilmez makyaj ürünlerimden biri oldu. Eğer maskaranız bitti ise kesinlikle denemenizi tavsiye edeceğim bir ürün. Estee Lauder'ın Türkiye sayfasında maskaralar arasında bu ürüne denk gelemedim. Ama üretimi var mıdır, satılır mı bilmiyorum. 
Ürünün kullanımına gelince, her üründe olduğu gibi temiz kirpiklerin üstüne dikkatlice uyguluyorum. Bu maskaranın özellikle hafifliğini çok seviyorum. Sürdükten sonra bazen maskara sürdüğümü bile unuttuğum oluyor. Ancak en sevdiğim yanı bu hafiflikten çok daha güzel yanı; temizlemek için ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmuyor oluşu. Maskarayı çıkarmak istediğinizde yüzünüz ılık suyla yıkamanız yeterli. Hafif şekilde kirpiklerinizi iki parmağınızla ovuşturun. 
Bulaşmadan lastik şeklinde elinizde kaldığını göreceksiniz. Dolayısıyla bu ürünü kirpiklerinizde kullandıktan sonra yağmurda kalmanızda çok önemli değil. 
Eğer yağmurlu bir havada kaldıysanız ve kirpikleriniz ıslandıysa siz rimelinizin çıkmasını istemiyorsanız kirpiklerinize hiç dokunmayın. Herhangi bir akma ve bulaşma olmayacaktır. 
Ovuşturursanız çıkar dokunmazsanız harika görüntüsü aynen devam eder. 
Bu arada maskaranızı çıkarmayı unutup uyuyakalabilirsiniz benim gibi bazen :) çünkü çok hafif olduğunda dediğim gibi zaman zaman varlığını bile hissetmiyorum. Sakın korkmayın sabah uyandığınızda gözlerinizde rahatsızlık hissetmeyeceksiniz, aynaya bakana kadar maskaranın varlığını bile hatırlamanız mümkün olmayabilir. Fiyatına gelince 100 TL gibi bir tutara denk geliyor. Eğer belirttiğim özelliklerde bir ürüne ihtiyacınız varsa denemenizi tavsiye ederim.
Sevgiler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Doğu incisi, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena