08 Mayıs 2014

Başlasın etamin hikayesiSon zamanlarda daha çok hobilere vakit ayırmaya başladım. Bir kaç zamandır da peşimi bırakmayan grip sayesinde pek bir şey yapasım da yok zaten. Dışarıya en son 3 gün önce çıktım. Evde fazla zaman geçiren biri olarak normal olabilir belki ama bu güzel havaları dört gözle bekliyordum ne zamandır. 
Bu sayede içimde kalan ne varsa hobiye dair yapamadığım hepsini tek tek deniyorum sanırım :) Uzun zaman önce etaminden anlamadan aldığım bir işi çok ileri seviye olduğu için yarım bıraktım :) Aslında buna gözlerimin yorulmuş olmasının ve gözlüğümün değişme zamanının gelmiş olması da büyük etken. 
Gözlük değişti evet, ama nezle sağ olsun gözlerimdeki yaşları akıtıp duruyor. Ben de daha kolay etamin modellerini tercih edeyim dedim. bir müşterim de saatli model sorunca numune istedim ve gelir gelmez dayanamadan tamamladım. Fakat henüz çerçeveletmediğimden paylaşmıyorum. 


Detaylarını da size o zaman anlatırım. Dün yaptığım işten bahsedeceğim asıl. Çok sevdiğim bir kumaştan kalan minik desenli parçaları yine her zaman ki gibi atmaya kıyamamıştım. Açıkçası bazen kendime 'Ne olacak bu kadar ıvır zıvır?' diye de kızmıyor değilim. Çerçevelerim de ne zamandır boştu. 
Artık fotoğraf koyma modası da geçince içine ne koyacağımı bilemediğimden boş duruyorlardı. 


Baktım minik parçalara tam bana göre e 'Vira Bismillah' dedim. Kahveden çok çayı seven biri olarak bu 'I Love ...' serisi ile çaya ihanet etmiş gibi hissetsem de güzel oldular. İnstagram'dan görenleriniz olmuştur fotoğrafları. Zaten bu instagram bu kadar yoğun kullanılır olmaya başladığından ıssızlaştı ya bu blog :) 
Ara sıra uğramaya çalışıyorum elim değdiğince. Size fikir olur diye düşündüm ve fotoğrafları ekliyorum. 
Zaten çizilmiş olan kahve modelleri üzerine birkaç renk ile işleme yaptım ve çerçeveledim. 
Sonuçtan da memnunum :)

Şimdilik sevgiler...

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© 2011 Doğu incisi, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena